Plan lekcji

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

Klasa I

Lp.  Dzwonki  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek
 1  7.30 - 8.15   wych. - fiz.  j.mn.niemiecki  e. polonist.  e. polonist.  e. polonist.
 2  8.20 - 9.05  e. matem.
 wych. - fiz.  j.mn.niemiecki  e. matem.  koło matem.
 3  9.15 - 10.00   e. polonist.  e. matem.  j.mn.niemiecki  wych. - fiz.
 religia
 4  10.10 - 10.55   e. muzyczna  e. polonist.  e. techniczna   j. angielski  j. angielski
 5  11.05 - 11.50  zaj. komp.  e. przyrod.  e. matem.  e. społeczna  e. plastyczna
 6  12.05 - 12.50  z. dyd. - wyr.      religia  

 
 Klasa II

Lp.  Dzwonki  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek
 1  7.30 - 8.15   z. dyd. - wyr.  e. polonist.  e. polonist.  j.mn.niemiecki  e. plastyczna
 2  8.20 - 9.05  e. polonist.  e. matem.  e. matem.  wych. - fiz.  e. polonist.
 3  9.15 - 10.00   e. matem.  j. angielski  e. przyrod.  e. polonist.  j. angielski
 4  10.10 - 10.55   e. muzyczna  wych. - fiz.  j.mn.niemiecki  religia  e. techniczna
 5  11.05 - 11.50  wych. - fiz.  e. społeczna  religia 
 e. matem.  koło matem.
 6  12.05 - 12.50  zaj. komp.        
 7  13.00 - 13.45  j.mn.niemiecki        

 

Klasa III 

Lp.  Dzwonki  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek
 1  7.30 - 8.15   e. społeczna  e. muzyczna  wych. - fiz.  e. polonist.  e. polonist.
 2  8.20 - 9.05  e. polonist.  e. polonist.  e. polonist.  e. matem.  religia
 3  9.15 - 10.00   wych. - fiz.
 e. przyrod.  e. techniczna
 j.mn.niemiecki  zaj. komp.
 4  10.10 - 10.55   e. matem.  j. angielski  j.mn.niemiecki  koło matem.  e. plastyczna
 5  11.05 - 11.50  j.mn.niemiecki  e. matem.  e. matem.  wych. - fiz.  e. matem.
 6  12.05 - 12.50  j. angielski  religia  z. dyd. - wyr.    

 

  Klasa IV

Lp.  Dzwonki  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek
 1  7.30 - 8.15   j. polski  j.mn.niemiecki  religia  z. dyd. - wyr. jp  religia
 2  8.20 - 9.05  historia  matematyka  j.mn.niemiecki  j. polski  wych. - fiz
 3  9.15 - 10.00   technika  j. polski  przyroda  matematyka  plastyka
 4  10.10 - 10.55   j.mn.niemiecki  informatyka  wych. - fiz  muzyka  matematyka
 5  11.05 - 11.50  wych. - fiz.  j. angielski  j. polski  z. dyd. - wyr. m  j. polski
 6  12.05 - 12.50  godz. - wych.  wych. - fiz.  matematyka  przyroda  
 7  13.00 - 13.45  j. angielski      j. angielski  

 

Klasa V

Lp.  Dzwonki  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek
 1  7.30 - 8.15   historia  j.mn.niemiecki  religia
 z. dyd. - wyr. m  religia
 2  8.20 - 9.05  j. polski  j. polski  j.mn.niemiecki  geografia  wych. - fiz.
 3  9.15 - 10.00   technika  matematyka  j. polski   j. polski  plastyka
 4  10.10 - 10.55   j.mn.niemiecki  informatyka  wych. - fiz.  muzyka  j. polski
 5  11.05 - 11.50  wych. - fiz.  j. angielski  matematyka  historia  matematyka
 6  12.05 - 12.50  godz. - wych.  wych. - fiz.  biologia  matematyka  z. dyd. - wyr. jp
 7  13.00 - 13.45  j. angielski  wł. hist.i kult.  koło matem.  j. angielski  

 

Klasa VI

Lp.  Dzwonki  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek
 1  7.30 - 8.15   j.mn.niemiecki  koło matem.  świetlica  informatyka  wych. - fiz.
 2  8.20 - 9.05  technika  matematyka  wych. - fiz.  historia  biologia
 3  9.15 - 10.00   j. polski  muzyka  wych. - fiz.  j. angielski  matematyka
 4  10.10 - 10.55   historia  wdż  matematyka  j.mn.niemiecki  religia
 5  11.05 - 11.50  geografia  j. polski  j.mn.niemiecki  religia  j. polski
 6  12.05 - 12.50  matematyka  j. polski  j. polski  godz. - wych.  j. angielski
 7  13.00 - 13.45  wł. hist.i kult.  j. angielski  plastyka    koło matem.
 8  13.50 - 14.35    wych. - fiz.      

 

Klasa VII

Lp.  Dzwonki  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek
 1  7.30 - 8.15   matematyka  informatyka  matematyka  geografia  matematyka
 2  8.20 - 9.05  j.niemiecki  j. polski  j. angielski  biologia  plastyka
 3  9.15 - 10.00   historia  wdż  religia  historia  wych. - fiz.
 4  10.10 - 10.55   j. polski  biologia  j. polski  matematyka  wych. - fiz.
 5  11.05 - 11.50  j. polski  j.niemiecki  chemia  j. polski  religia
 6  12.05 - 12.50  geografia  j. angielski  chemia  j. angielski 
 godz. - wych
 7  13.00 - 13.45  koło matem.  fizyka  wych. - fiz.  muzyka  
 8  13.50 - 14.35  z. dyd. - wyr. m  fizyka  wych. - fiz.    

 

Klasa VIII

Lp.  Dzwonki  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek
 1  7.30 - 8.15   edb  j. polski  j.mn.niemiecki  j.mn.niemiecki  j. polski
 2  8.20 - 9.05  j. polski  biologia  matematyka  matematyka  matematyka
 3  9.15 - 10.00   j. niemiecki  informatyka  koło matem.  koło matem.  j. niemiecki
 4  10.10 - 10.55   geografia  matematyka  religia  historia  j. polski
 5  11.05 - 11.50  historia  fizyka  j. polski  j. angielski  j. angielski
 6  12.05 - 12.50  j.mn.niemiecki  fizyka  j. angielski  wych. - fiz.  godz. - wych
 7  13.00 - 13.45  wych. - fiz.  wos  chemia  wych. - fiz.  religia
 8  13.50 - 14.35  wych. - fiz.  wos  chemia  z. dyd. - wyr. jp  

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
129372
Free business joomla templates